12512647_870827426359268_262293475982423138_n

3 punkti sezonas ievadā un izbraukums uz Preiļiem

Aizgājušās nedēļas nogalē iesākās 2016./2017.gada sezona Latvijas telpu futbola asociācijas (LTFA) rīkotajā Latvijas telpu futbola 1.līgas čempionātā, kura 1.kārtas ietvaros PB Line/Dinair uzņēma aizgājušās sezonas vicečempionus, kas šajā sezonā, līdzīgi kā mēs,  startē ar nedaudz mainītu nosaukumu – TFK Salaspils/Tente.

Pirms šīs spēles par neapšaubāmiem favorītiem tika uzskatīti iepriekšējo sezonu lieliski aizvadījušā TENTE, kas līdz pat pēdējām sezonas spēlēm tēmēja uz zelta medaļu un automātiskas vietas iegūšanu spēlēšanai Latvijas telpu futbola virsotnē – Virslīgā šajā sezonā. Tāpat pirms spēles svaru kausus par labu PB Line pretiniekiem noslieca iepriekšējā sezonā 2 savstarpējās spēlēs izcīnītās uzvaras.

Lai vai ko arī nerādītu pagātnes pieredze, PB Line/Dinair futbolisti bija gatavi pierādīt, ka starpsezonā paveiktais un iepriekšējā sezonā iegūtais rūdījums šajā līmenī būs darījis savu.

Interesanti piebilst, ka pirms šīs spēles PB Line/Dinair futbolisti laukumā izgāja kopā ar Garkalnes FS “Rakari” mazajiem futbola audzēkņiem, kas mazajiem un lielajiem futbolistiem bija jauns piedzīvojums. Iespējams šī piedzīvojuma iespaidā, PB Line/Dinair futbolistiem izdevās ļoti veiksmīgs spēles pirmais puslaiks, kurā visupirms no rikošeta savos vārtos bumbu raidīja viens no TENTE spēlētājiem, bet pēcāk pa vienam rezultatīvam raidījumam izcēlās debitants Kārlis Stirāns pēc skaistas soda sitiena izspēles, kā arī Toms Strazdiņš, kurš atņēma bumbu pretinieku laukuma pusē un pēc tam elegantā veidā apspēlējot un noguldot zemē vārtsargu precīzi izripināja bumbu zem tā.

Pirmajā puslaikā iegūtais 3:0 pārsvars tika veiksmīgi nosargāts, bet spēles rezultātā tika svinēta pelnīta uzvara ar 4:2. Otrajā puslaikā vienīgos vārtus PB Line labā ar galvu guva Aigars Lazdiņš, kurš izmantoja lielisku vārtsarga Edgara Klibusa piespēli ar roku.

Šeit varat iepazīties ar spēles protokolu un labākajiem spēles momentiem .

Savukārt, šodien jau pēc pāris stundām viesojoties Preiļos, PB Line/Dinair komanda centīsies iegūt nākošos 3 punktus sacenšoties ar šī turnīra jaunpienācēju Preiļu BJSS. Spēle notiks Preiļu 1.pamatskolā, Daugavpils ielā 34, Preiļos un tā sākums pulksten 15:00.

Lai arī Preiļu BJSS komanda ir jaunpienācēja šajā līgā, tā ir jāpieskaita pie vienām no šī turnīra favorītēm, jo futbola tradīcijas Preiļos, kā arī vairāku augsta līmeņu spēlētāju piesaiste (Latvijas čempions un starptautisku turnīru dalībnieks “Nikars” sastāvā Matīss Babris, “Raba” bijušais spēlētājs Rolands Putāns, viens no bijušajiem RTU līderiem Aigars Caics)  ir viens no faktoriem iespējami labiem rezultātiem šajā sezonā.

Aicinām ikvienu pievienoties atbalstīt PB Line/Dinair šajā izbraukuma spēlē un ikvienu telpu futbola interesu apmeklēt šo spēli!