15178057_1027253450716664_7515825887904004518_n

Ar 100% bilanci par trešo uzvaru šosezon

Šodien, 2016.gada 26.novembrī, spēles dienā PB Line spēlētāji noskaņojās svarīgai cīņai Latvijas telpu futbola 1.līgas čempionāta 3.kārtā pret vienu no trim šajā sezonā vēl punktus nezaudējušajām komandām. Neskaitot šīs dienas pretiniekus FC Nikers no Kuldīgas un mūs pašus (PB Line/Dinair), vēl tikai Jēkabpils “Ošukalns” šajā sezonā ir spēlējuši ar 100% bilanci uzvarot abas pirmās turnīra spēles. Šis faktors noņem visus jautājumus, kāpēc tieši PB Line/Dinair – FC Nikers spēle tiek uzskatīta par svarīgāko šajā kārtā, jo “Ošukalns” nākošajā nedēļas nogalē Jēkabpilī uzņems turnīra šī brīža pastarīšus SK “Latgols” no Ludzas.

Pievēršoties šīs dienas gaidāmajai spēlei, jāpiemin abu komandu priekšrocības, kas varētu būt par iemesliem kādas no komandu uzvaru sērijas turpināšanai:

PB Line/Dinair:

-Mājas zāles priekšrocība;
-Starpsezonā kvalitatīvi padarītais darbs taktiskajā un fiziskajā sagatavotībā;
-Starpsezonā piesaistītie spēlētāji – Kārlis Stirāns, Aleksandrs Karru un vārtsargs Dāvis Varakājs;
-Motivācija pierādīt sevi kā potenciālu pretendentu uz 1.līgas godalgoto vietu ieņemšanu

FC Nikers:

-Pieredzējušie līderi – Gatis Rožkalns un vārtsargs Jānis Skābardis;
-Otrdien uzvarētā Latvijas kausa spēle pret UNICEF ar Latvijā zināmiem futbolistiem;
-Starpsezonā komandas dalība vietējas un starptautiskas nozīmes minifutbola turnīros

Protams, ka šie ir tikai spriedelējumi par to, kas varētu nākt par labu vienai vai otrai komandai, lai izdotos izcīnīt kārotos 3 punktus, bet visu pa plauktiņiem saliks un atbildes uz jautājumiem dos abu komandu spēlētāji, kas pulksten 20:20 Rīgas 49.vidusskolas sporta kompleksā izies uz parketa, lai pierādītu kurš ir labāks.

Aicinām ikvienu PB Line, FC Nikers, telpu futbola vai vienkārši sporta līdzjutēju ierasties un baudīt šo skaisto spēli!

Tāpat vēlamies informēt, ka tie, kuri nevarēs ierasties uz spēli klātienē, varēs sekot līdzi spēlei mūsu Facebook lapā, kurā iespējams sekot līdzi mūsu komandas jaunumiem arī ikdienā. Spiediet ‘like’ un dzīvojiet kopā ar mums!

Par uzvaru! Par PB Line!