15181687_1166636850070871_7322622861643487378_n

Ar domu par sekmīgāku sezonas turpinājumu

Kā jau katrā gada iesākumā pienākas, mēs apņemamies piepildīt kādu mērķi tuvākā gada laikā, bet ne vienmēr tas izdodas. Lai arī šīs sezonas mērķi ir uzstādi identiski kā pirms mūsu pirmās sezonas Latvijas telpu futbola 1.līgas čempionātā, šajā sezonā to piepildīšana izskatās krietni vien reālāka ņemot vērā kaut vai tikai uzkrāto pieredzes bagāžu šajā līmenī un komandu skaitu šī gada sezonā Latvijas telpu futbola pēc spēka otrajā spēcīgākajā turnīrā.

Neslēpsim, ka šīs sezonas augstākais mērķis ir iekļūt 1.līgas turnīra TOP 3 un iekļūt Latvijas kausa 1/4 finālā, ko mums diemžēl jau vairs teorētiski neizdosies sasniegt, jo esam pamanījušies apstāties pie 1/8 fināla barjeras, kur mums par augstu savu latiņu bija nostādījuši aizgājušās sezonas 1.līgas uzvarētāji un šī gada Virslīgas debitanti TFK Rēzekne, kuriem līdz šim izdevies parādīt ļoti saturīgu sniegumu, kas viņiem uz doto brīdi dod 3.vietu līgā 9 komandu konkurencē.

Ja turpinām par mūsu šīs sezonas minimālo uzdevumu, kuru aizgājušajā gadā un sezonā neizdevās izpildīt – iekļūšana 1.līgas TOP 5, kas šajā gadījumā būtu pavisam reāli raugoties gan vēl pirms sezonas, gan no šī brīža situācijas turnīra tabulā. Pagaidām ieņemam 4.vietu 8 komandu konkurencē, kas nepavisam nav spīdoši ņemot vērā to, ka tika uzvarētas pirmās divas spēles pret pirms sezonas uzskatāmajām vienām no turnīra favorītēm – TFK Salaspils/TENTE (mājās) un Preiļu BJSS (izbraukumā). Turpinājumā gan nācās atzīt šobrīd turnīra tabulas 1. un 3.vietas īpašnieces – FC Nikers (mājās) un VALMIERA GLASS ViA (izbraukumā), kura aizgājušajā gadā bija pēdējā mūsu spēle un pēc kuras prasās arī neliels apraksts, kuru atradīsiet turpmakajās rindkopās.

Tas ir kā Prāta Vētra dzied savā dziesmā: “Brīvdienas nav manas laimīgās dienas”, ko mēs varam attiecināt uz pēdējām trīs aizvadītajām spēļu nedēļas nogalēm, kurās esam piedzīvojuši tikai zaudējumus.

Šoreiz par vaininiekiem kļuva VALMIERA GLASS ViA, kas mūs pārmācīja savā mājas zālē Valmieras Olimpiskajā centrā par pārcenšanos ar sodu un kartiņu pelnīšanu spēles pēdējā nogrieznī. Pārtraukumā pēc pirmā puslaika devāmies iedzinējos ar 0:2, bet otrā puslaika pirmajā pusē ieguvām vadību ar 3:2, kuru gan noturēt neizdevās, jo sakrājām iespējamo soda normu, kā arī vēl divas sarkanās kartiņas piedevām. No iegūtā pārsvara rezultātā nācās ātri vien šķirties un valmierieši ātri vien ieguva komfortablu situāciju uz rezultātu tablo ar 3:7.

To ko nespēja izdarīt mūsu laukuma spēlētāji, izdarīja vārtsargs Dāvis Varakājs. Viņš pēdējās minūtes laikā spēja iedzīt DIVUS (jūs spējat iedomāties? DIVUS) vārtus pretinieku sargātajos vārtos un uzstādīja spēles gala rezultātu 5:7.

Komandas kapteinis Mārtiņš Grinfelds atzīmēja, ka “spēles rezultāts ir cienīgs, bet ne komandas spēle un disciplīna”.

Spēles labāko momentu apkopojums video un foto formātos pieejams šeit:

Noslēgumā pievēršamies komandas rādītājiem statistikas ailēs, kurās esam atzīmējušies 2016./2017.gada sezonā Latvijas telpu futbola čempionāta 1.līgā:

– 50% uzvaru un iegūto punktu (2 uzvaras 4 spēlēs un 6 no 12 maksimāli iegūstamajiem punktiem)
– -1 iesisto/ielaisto vārtu bilance (14:15)
– Rupjākā komanda turnīrā (3 sarkanās un 7 dzeltenās kartiņas)
– Komandas līderi gūto vārtu ziņā (3)- Aigars Lazdiņš un Artjoms Naļivaiko
– Astoņi spēlētāji guvuši vismaz pa vieniem vārtiem
– Rezultatīvākais vārtsargs visā līgā ar 2 !!! vārtu guvumiem – Dāvis Varakājs
– Rupjākais komandas spēlētājs ar 1 sarkano un 3 dzeltenajām kartiņām – Toms Strazdiņš

Nākamā PB Line/Dinair spēle jau šīs nedēļas nogalē, kad sestdien, 7.janvārī pretī stāsies 1.līgas debitante un vēl līdz šim šajā līmenī punktus neguvusī Ludzas SK Latgols vienība. Spēle notiks Rīgā, 49.vidusskolas sporta zālē (Krišjāņa Valdemāra iela 65). Spēles sākums pulksten 17.20.

Komandas kapteinis Mārtiņš Grinfelds aicina “PB Line un visus telpu futbola līdzjutējus nākt ne tikai uz PB Line, bet arī citu telpu futbola komandu spēlēm un atbalstīt savus favorītus, lai kopīgiem spēkiem veicinātu telpu futbola atpazīstamību Latvijā. Telpu futbols ir dinamiska spēle, kas dinamikā pārspēj tās lielo brāli futbolu un šajā aspektā var sacensties ne tikai ar basketbolu, bet arī ar hokeju.
No savas puses mēs apsolām cīnīties par PB Line mērķu realizēšanu šajā sezonā un šobrīd mūsu uzdevums ir neiekāpt tajā bez uzvaru bedrē, kurā bijām nokļuvuši pagājušās sezonas 2.aplī.”