10984312_672933196148693_7072243176020856229_n

“Būt vai nebūt”, tāds ir jautājums

Tā nu reiz ir sanācis, ka “PB Line” 2014./2015.gada telpu futbola sezonas noslēgumā jāmeklē atbilde uz klasisko un mūžseni eksistenciālo Hamleta jautājumu:”Būt vai nebūt”, iekļūstot Latvijas telpu futbola 1.līgā vai paliekot aiz borta ar garu degunu un pliku gribēšanu.

Tīrākā medusmaize vai odziņa uz putukrējuma sagaida visus tos līdzjutējus un interesentus, kas šovakar pulksten 21.15 ieradīsies Baložos, Skolas ielā 6 uz Baložu vidusskolā notiekošu spēli starp mājiniekiem “TENTE” vienību un “PB Line”. Tā būs klātienes cīņa par iekļūšanu Latvijas telpu futbola 1.līgā. Abām no komandām izcīnot uzvaru, tā atvērs durvis uz kāroto mērķi, bet neizšķirta gadījumā uz līgu augstāk aizsoļos “PB Line”. Spēles likme ir visa turnīra laikā lolotais mērķis, kuru sasniegt var tikai viena no komandām.

Šī turnīra ietvaros jau reizi esam pārspējuši “TENTE” vienību, kad to mājas laukumā paveicām ar 5:3.

Uz šī vakara gaidāmo spēli komandas gatavojas ierasties iespējami labākajos sastāvos, tādējādi radot labas aizdomas par kvalitatīvu spēli laukumā. “PB Line” komandas kapteinis Mārtiņš Grīnfelds paredz augstas kvalitātes spēli, norādot, ka “abām komandām ir atšķirīgas priekšrocības, kuru izmantošanai būs izšķiroša loma gaidāmajā spēlē”. Tāpat Mārtiņš izsaka lielu pateicību komandas sestajam laukuma spēlētājam – “PB Line” faniem, kuri vienmēr uzticīgi un nenogurstoši atbalsta komandu, nekad nenolaiž rokas, nenokar galvas un ir kopā komandas uzvarās un grūtākajos brīžos.

Ceram uz Jūsu atbalstu šovakar pulksten 21.15 Baložu vidusskolā, Baložos, Skolas ielā 6!