10846062_634063663368980_4274445011165665003_n

Duālās pēcsezonas sajūtas

Sezona “PB Line” komandai noslēgusies pirms diviem mēnešiem un to laikā par notikumu trūkumu nevarētu sūdzēties. Īsi rezumējot komandas panākumus aizgājušajā sezonā, komandas kapteinis Mārtiņš Grīnfelds atzina, ka “sajūtas ir divējādas. Tāpat kā Latvijas hokeja izlase šī gada pasaules čempionātā, arī “PB Line” izpildīja komandai izvirzīto minimālo uzdevumu iekļūt FTA 2.līgas medaļnieku pulkā, tomēr neizdevās izpildīt galveno sezonas uzdevumu – izcīnīt vietu spēlēšanai 1.līgā nākamajā sezonā”. Šis uzdevumus netika izpildīts pateicoties turnīra pēdējās spēles noslēdzošajās sekundēs nenosargātā neizšķirta dēļ pret “TENTE” vienību, kas mūsu komandai būtu nodrošinājis nākamajā sezonā spēlēšanu 1.līgas turnīrā. “Skarbi, bet fakts,” nopūšas Mārtiņš atceroties minētās spēles pēdējās sekundes. “Tas bija kā ļaunākais murgs reālajā dzīvē, bet tāds ir sports. Vienam ir jāzaudē, lai atdotu uzvaru kādam citam. Tā bija laba pieredze un mācība mūsu komandai, kas noteikti palīdzēs tiekties uz augstākiem mērķiem turpmāk”, atzīmē vienmēr pozitīvās emocijās dzīvojošais Mārtiņš.

Neskatoties uz to, ka vieta Latvijas telpu futbola čempionāta 1.līgā netika izcīnīta, “PB Line ir apņēmības pilna nākamajā sezonā tomēr tajā piedalīties, ja vien turnīra organizatori būs gatavi “PB Line” virzīt kā vienu no nākamās sezonas turnīra dalībniecēm. “Šobrīd vajadzīgs laiks un secīgs turpinājums iepriekš iesāktajam darbam, jo nespēlēšana 1.līgā, bet gan 2.līgā priekš mums būtu kā solis atpakaļ. Nevirzīšanās uz priekšu un stāvēšana uz vietas nozīmētu veltīgi iztērētu laiku un ieguldīto darbu”, tā īsumā ieskicējot nākotnes plānus rezumēja komandas kapteinis Grīnfelds.

“PB Line” 2014./2015.gada sezonas panākumu kopsavilkums:

-3.vieta FTA 2.līgā neskaitot Virslīgas komandu fārmklubus
-5.vieta FTA 2.līgas kopējā ieskaitē (divas pirmās vietas turnīrā ieņēma Virslīgas komandu fārmklubi “Arigo M” un SK “Inter/Macron”)
-individuālais apbalvojums FTA 2.līgas labākajam vārtu guvējam Artūram Strazdiņam
-turnīra organizatoru īpašais apbalvojums komandai par labāko mājas spēļu organizēšanu
-individuālās nominācijas FTA 2.līgā kā turnīra labākajam vārtsargam Edgaram Klibusam, turnīra labākajam spēlētājam Artūram Strazdiņam, turnīra labākajam menedžerim Mārtiņam Turčinam