1398874_453856478056367_1270398835_o

Izšķirošie notikumi

7.februārī  izbraukumā „PB Line” aizvadīja pirmo otrās kārtas spēli pret „LKR Ropaži”. Kārtējo reizi „PB Line” nonāca iedzinējos- 20. minūtē rezultāts bija 0:2. Līdz beigu svilpei gan Aigaram Lazdiņam izdevās vienus vārtus atgūt, bet ar to bija par maz, lai izcīnītu vismaz vienu punktu. Jāatzīmē arī fakts, ka pretiniekus četras reizes no vārtu zaudējuma glāba vārtu stabs.

Pēc pāris dienām jau mājas laukumā tika aizvadīta Rīgas kausa izcīņas 1/4fināla spēle pret otrās līgas komandu „Jako Sport”. Diemžel nācās nonākt ne tikai iedzinējos, bet pirmo reizi šajā sezonā noslēgt spēli bez gūtajiem vārtiem 0:5. Neskatoties uz zaudējumu, iekļūšana Rīgas kausa 1/4finālā komandai ir vērā ņemams sasniegums.

Februāra 13. datumā bija jādodas izbraukumā, lai tiktos ar „Gludi LM”. Pretinieki turnīra tabulā atradās pāris vietas zemāk. Tieši mājnieki arī atklāja spēles rezultātu 18.minūtē, piecas minūtes vēlāk līdzsvaru izdevās panākt Ranāram Sardiko. „PB Line” tie bija vienīgie vārti arī šajā spēlē, kamēr pretinieki guva otrus uzvaras vārtus, sagādājot „PB Line” jau trešo zaudējumu pēc kārtas.

Tās pašas nedēļas svētdienā nu jau mājas laukumā – atbildes spēle pret „Gludi LM”. Šoreiz jau pirmajā minūtē „PB Line” izvirzījās vadībā. Līdz rezultātam 2:2 „PB Line” visu laiku atradās vadībā, pretiniekiem vien izlīdzinot rezultātu. Nākamajās epizodēs mājniekiem izdevās palielināt savu pārsvaru līdz 4:2. Pēdējās minūtēs komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. Beigu rezultāts 5:3, „PB Line” beidzot uzvar. Trīs vārti komandas labā Mārtiņam Turčinam, pa vienam rezultatīvam sitienam Andrim Skrastiņam un Jānim Mičulim.

Sekojoša izbraukuma spēle bija ļoti atbildīga, jo bija jādodas cīņā pret grupas līderi „SK Inter P”. Jau otro reizi pēc kārtas izdevās izvirzīties vadībā, 8.minūtē tas izdevās Jānim Daugulim. Septiņas minūtes vēlāk „SK Inter P” izlīdzināja rezultātu, bet līdz puslaika beigām rezultātu „PB Line” labā noslieca Mārtiņš Turčins, kurš guva arī tešos vārtus, palielinot pārsvaru līdz 3:1. „SK Inter P” pietuvojās līdz 3:2, pret ko mūsu komanda atbildēja ar vēl diviem vārtiem Jāņa Mičuļa un Mārtiņa Grinfelda izpildījumā. Beigu rezultātā uzvara 5:2 pret grupas līderiem.

Arī šoreiz mājas laukumā bija jāuzņem komanda, pret kuru tajā pašā nedēļā tika aizvadīta izbraukuma spēle. Spēle izvērtās ļoti emocionāla un aizraujoša. Visu spēles laiku „PB Line” izvirzījās vadībā, bet „SK Inter P” izlīdzināja rezultātu. Minūti līdz beigām Jānis Daugulis atkal vadībā izvirzīja mājniekus, tomēr noturēt pārsvaru neizdevās -4:4. Katrai komandai pa punktam. Divus no četriem vārtiem guva Jānis Daugulis, pa vienam Andrim Skrastiņam un Aigaram Lazdiņam.

26.februārī „PB Line” devās šis sezonas pēdējā izbraukumā, pretiniekos „Stopiņi”. Šoreiz to komandu, kura savā kontā ieskaitīs trīs punktus, noteica tikai vieni gūti vārti. Diemžēl tie tika pretinieku komandai.

Līdz sezonas beigām ir atlikušas vien divas spēles, un abas mājas laukumā. 2.martā pret „LKR Ropaži” un 9.martā pret „Stopiņi”. Spēlētāji cer arī uz uzticamo līdzjutēju atbalstu šajās pēdējās izšķirošajās spēlēs.