Jānim dublis “PB Line” uzvar “Rakari G” komandu ar rezultātu 6:2

Svētdien sniegotā otrās adventes vakarā „PB Line” mājas laukumā uzņēma „Rakari G”. Šī komanda aizvadītajās 11 spēlēs, bija izcīnījusi 20 punktus un grupas tabulā ieņēma ceturto vietu.

Tā kā iepriekšējās divās spēlēs „PB Line” iesāka ļoti pasīvi un atradās iedzinējos 0:1, šoreiz komanda mēģināja uzsākt aktīvi un izvirzīties vadībā. Lai gan izdevās spēli uzsākt aktīvi, pat reizi trāpot pa vārtu stabu, tomēr pirmie vārtus atkal guva tieši pretinieki. Rezultāts tika atklāts 15 minūtē, kad „Rakari G” spēlētājs kritienā pie vārtu sānu līnijas pamanījās to raidīt vārtu apakšējā stūrī. Un arī šoreiz „PB Line” prata atsēlēties, jau divas minūtes vēlāk pēc ļoti labas saspēles labā sitiena pozīcijā nokļuva Kristaps Innus, kurš savu izdevību arī realizēja 1:1. Un pirmā puslaika pēdējā minūtē, ārti izpildot soda sitienu, vadībā komandu izvirzīja Jānis Mičulis.

Otro divdesmit minūti ļoti labi iesāka „PB Line”, jau pirmajā minūtē apspēlējot aizsargu un raidot bumbu tālajā vartu stūrī, vārtus guva Renārs Sardiko, un divas minūtes vēlāk rezultātu 4:1 panāca Mārtiņš Turčins. Turpinājās aktīva spēle, abu komandu vārstsargiem ārti mēģinot ievadīt bumbu spēlē. „Rakari G” izdevās rezultātu samazināt 30 minūtē, kad neveiksmīgi pakrītot kādam no „PB Line” aizsargiem, vārtsargs tika atstāts pret diviem uzbrucējiem.  Rezultāts 4:2 radīja viesiem nelielu iespēju atspēlēties, tomēr piecas minutes vēlāk, tiekot cauri vairākiem spēlētājiem, jau otrais precīzais raidījums padevās Jānim Mičulim. Šie vārti jau atkal „PB Line” deva 3 vārtu pārsvaru. Vēl spēles pēdējā minūtē izspēles rezultātā vārtu gūšanas situācijā nokļuva Jānis Daugulis, kurš bija precīzs 6:2.

Ceturtdien „PB Line” dosies tālākajā izbraukumā uz Ādažiem, kur aizvadīs atbildes spēli tieši pret „Rakari G” komandu.