IMG_4695

“PB Line” izdodas revanšēties

2014. gada pirmo spēli aizvadīja savā laukumā pret “Jaunais Dinamietis-2″. Šī tikšanās bija ļoti svarīga no turnīra tabulas skatapunkta, jo abas komandas pretendē uz grupas Top4, kur nākamajā kārtā savstarpējo spēļu rezultāti tiks ņemti vērā. Jāatzīmē, ka pirmajā savstarpējā spēlē uzvaru izcīnīja “Jaunais Dinamietis-2″. “PB Line” komanda traumu un slimību dēļ nebija ieradusies pilnā sastāvā.

Spēles sākums aizritēja ļoti līdzīgi, tomēr neliels pārsvars bija “PB Line”, kuriem izdevās izspēlēt pāris veiksmīgus uzbrukumus, bet novest līdz rezultatīvam sitienam neizdevās. Kad līdz puslaika beigām bija palikušas vien pāris sekundes, ar ļoti precīzu sitienu vārtu augšējā stūrī rezultātu izdevās atklāt…..”Jaunais Dinamietis-2″. Un jau 10. reizi pēc kartas “PB Line” bija nonācis iedzinējos spēles sākumā.

Ar sensacionālu rezultativitāti iesākās otrais puslaiks- vispirms 23. minūtē Jānim Daugulim izdevās izlīdzināt rezultātu, nākamajā uzbrukumā atkal vadību atguva “Jaunais Dinamietis-2″. Minūti vēlāk Mārtiņš Grinfelds atjaunoja līdzsvaru. Tomēr  sekojošajā epizodē vienu vārtu pārsvaru atkal atjaunoja “Jaunais Dinamietis-2″. “PB Line” bija nepieciešamas vien trīs minūtes, lai izlīdzinātu rezultātu, neizšķirtu panāca Jānis Daugulis. Šo piecu minūšu laikā abas komandas paspēja arī norībināt vārtu stabus- “Jaunais Dinamietis-2″ pat vārtu stabu un pārlikni viena uzbrukuma laikā. Līdz izšķirošajiem vārtiem nācās gaidīt līdz spēles 35. minūtei. Ar sitienu no asa leņķa pārspēt vārtsargu un izraut uzvaru izdevās Renāram Sardiko. Līdz spēles beigām “PB Line” ļoti labi un organizēti darbojās aizsardzībā. Pretiniekiem mēģinot pārspēt vārtsargu vien ar sitieniem  no distances, nekas neizdevās. Līdz ar to tika izcīnīti svarīgi 3 punkti pret principiāliem pretiniekiem.

Ļoti liels nopelns uzvaras kaldināšanā bija “PB Line”  līdzjutējiem, kas regulāri kuplā skaitā apmeklē visas spēles. Tieši viņu atbalsts svarīgākajā spēles momentā spēja dod komandai nepieciešamo emocionālo pacēlumu.

Nākamā spēle paredzēta 10. janvārī izbraukumā pret “Grifs AG”.