kekava-rak

“PB Line” nodrošina pirmo vietu grupā

Janvāra otrajā svētdienā “PB Line” aizvadīja pirmspēdējo pirmā posma spēli pret “Ķekavas novads”. Kad šīs komandas tikās pirmo reizi, trīs punktus mājās aizveda “PB Line”.

Spēles sākumā bumbu vairāk kontrolēja viesi, mēginot uzspiest savu spēles stilu, taču mājnieki neļāva viesiem izspēlēt uzbrukumus līdz labām vārtu gūšanas iespējām. “PB Line” turpināja pacietīgi spēlēt aizsardzībā un mēgināja izmantot savas iespējas uzbrukumā, taču tas neizdevās….jau atkal bija jāatspēlējas, jo sestajā minūtē vadībā izvirzījās “Ķekavas novads”. Līdz pirmā puslaika beigām “PB Line” izdevās izlīdzināt rezultātu, kārtējo reizi lielisks sitiens pēc auta izspēles padevās Jānim Daugulim.

Otrais puslaiks mājnieku komandai atkal neiesākās veiksmīgi. Ceturtajā minūtē vadību savās rokās atkal pārņēma “Ķekavas novads”. Ilgu laiku viņi noturējās vadībā, taču tad pienāca spēles pēdējās piecas minūtes, kad viss apgriezās kājām gaisā. Vispirms 35.minūtē Mārtiņš Grinfelds panāca 2:2, tad minūti vēlāk Jānis Mičulis komandu jau izvirzīja vadībā, un punktu spēles pēdēja minūtē pielika Kristaps Innus 4:2. Kārtējo reizi “PB Line” izdevās atspēlēties.

Līdz ar šo uzvarua  grupā “PB Line” pārējiem ir kļuvuši neaizsniedzami, kaut gan komandai vēl viena spēle ir palikusi pret “Grifs AG” (19.01). Skatoties otrās kārtas virzienā, kad top4 komandu rezultāti tiek ņemti līdzi, situācija gan nav tik spīdoša, jo no maksimāli pieejamiem 18 punktiem komanda dodas tik ar 10. Bet līdz pirmās kārtas beigām daudz kas var mainīties, jo uz atlikušajām trīs vietām pretendē četras komandas.