1521536_482520435189971_1099738236_n

„PB Line” parāda raksturu

Pēc divu nedēļu pārtraukuma komandai bija jāatsāk ar ļoti svarīgu spēli Rīgas kausa 1/8 finālā pret 1. līgas komandu „Garāža”. Jāatzīmē, ka „PB Line” Rīgas kausā piedalās jau otro gadu. Pagājušogad tika piedzīvots zaudējums 1/16finālā 1. līgas komandai „Kreiss”.

Arī šogad „PB Line” bija mājas laukuma priekšrocības. Spēle iesākās visnotaļ līdzīgi, un pat pirmie bīstamie momenti tika novēroti pie „Garāža” vārtiem, norībināts tika arī vārtu stabs. Tomēr šī aktivitāte nedeva vēlamo rezultātu. Viesiem  7. un 10. minūtē izdevās gūt divus vārtus un izvirzīties vadībā. „PB Line” iesākt spēli iedzinēju lomā nebija nekāds jaunums, un tas arī pierādījās puslaika beigās, kad Mārtiņam Grinfeldam izdevās samazināt rezultāta starpību. Pirmais puslaiks tā arī noslēdzās 1:2.

Otro spēles pusi mājnieki turpināja spēlēt uz šī paša pacēluma viļņa, un 28.minūtē tas vainagojās ar panākumu. Pēc kārtējā aktīvā uzbrucēju presinga tika nopelnīts soda sitiens pie pretinieku vārtiem. Tas tika izspēlēts precīzi un aukstasinīgi – Aigars Lazdiņš izlīdzina rezultātu 2:2. Vien četras minūtes vēlāk svara kausus atkal savā labā sasvēra „Garāža”, panākot 2:3 un 38.minūtē 2:4. Šajā spēles momentā „PB Line” pieprasīja pārtraukumu…

Pēc apspriedes mājnieki turpināja spēli bez vārtusarga, piecu laukuma vīru sastāvā. Tas deva vēlamo rezultātu, jo 39.minūtē Renārs Sardiko rezultātu samazināja līdz minimumam. Nu jau ieguvusi vēlamo emocionālo stimulu un fantastiskā līdzjutēju atbalsta dzīti, meklēja iespēju gūt ceturtos vārtus un pāris sekundes līdz spēles beigām tas arī izdevās. Līdz ar beigu svilpi vārtus guva Aigars Lazdiņš. Sekoja pēcspēles sitienu sērija…

Pirmie sāka „Garāža”, kuru pirmos 2 sitienus tvēra „PB Line” vārtsargs Sergejs Derevjagins, kamēr „PB Line” realizēja savus sitienus un izvirzījās vadībā 2:0. Nākamajās sitienu sērijās rezultāts tika izlīdzināts 2:2. Pēdējais sitiens bija jāizpilda „PB Line” spēlētājam Renāram Sardiko, kurš bija nekļūdīgs. „PB Line” komanda iekļūst Rīgas kausa ¼ finālā!!!

Kopumā bija vērojams aktīvs un līdzjutējiem baudāms futbols. Arī šoreiz, kā jau katru mājas spēli „PB Line” bija kuplā skaitā un uzdevumu augstumos. Spēlētāji izsaka lielu pateicību par sniegto atbalstu.

Šī uzvara ir devusi komandai nepieciešamo stimulu pirms izšķirošajām spēlēm FTA 3.līgā, kuras komanda atsāks piektdien 7.februārī izbraukumā pret „LKR Ropaži”.