“PB Line” piedzīvo pirmo zaudējumu pret “Rakari G” (2:3)

Ceturtdien “PB Line” devās uz Ādažiem, kur Ādažu vidusskolas sporta zālē aizvadīja atbildes spēli pret “Rakari G”, kurus iepriekš izdevās uzvarēt ar rezultātu 6:2.

Nebija ne mazāko šaubu, ka “Rakari G” vēlas revanšēties. Pirmā puslaika sākumā bija skaidrs, ka, pateicoties mājnieku plašajam laukumam, būs vērojams skatāms futbols. Abas komandas gan piekopa dažādus spēles stilus- “Rakari G” mēgināja uzbrukt, neizmantojot aizsargus, bumbu nogādājot uzreiz uzbrucējiem, bet “PB Line” tieši otrādi uzbrukumus veidojot caur aizsargiem. Lai gan vairāki bīstami uzbrukumi padēvās viesiem, pirmos vārtus 12. minūtē guva “Rakari G”. Kad ar negaidītu sitienu no distances izdevās pārspēt “PB Line” vārtsargu. Šādi “PB Line” jau septīto reizi pēc kārtas spēli sāk iedzinēju lomā. Līdz puslaika beigām neko rezultātā mainīt neizdevās nevienai no komandām, un tas tā arī noslēdzās 1:0.

Otrajā puslaikā “Rakari G” ļāva bumbu kontrolēt viesu komandai, cerot uz pretuzbrukuma iespējām, un šāda iespēja viņiem radās 24. minūtē, kad izdevās dubultot pārsvaru 2:0. “PB Line” sāka uzbrukt vēl aktīvāk, ļoti dziļi savā aizsardzības zonā iespiežot pretinieku komandu, un šo spiedienu izdevās pārvērst vārtu guvumā- Mārtiņš Grinfelds nonāca nenosegtā sitiena pozīcijā, un šādu iespēju no vārtu priekšas viņš izmantoja. Vēl joprojām atrodoties iedzinējos, “PB Line” turpināja kontrolēt bumbu un meklēja iespēju izlīdzināt rezultātu. Ilgu laiku tas neizdevās, jo ļoti labi vārtos darbojās “Rakari G” vārtsargs. Tomēr 38. minūtē Mārtiņam Grinfeldam izdevās izlīdzināt rezultātu, gūstot otros vārtus spēlē. Pēdējais vārds gan piederēja “Rakari G”, kad minūti līdz beigu svilpei viņiem izdevās gūt trešos vārtus, sagādājot “PB Line” pirmo zaudējumu.

Tagad komandai būs nedēļa laika, lai sagatavotos nākamajai spēlei pret “Jaunais Dinamietis-2″.