65665_487364888038859_1029113279_n

„PB Line” pusceļā…

19.janvārī „PB Line” aizvadīja pirmā posma pēdējo spēli, zaudējot „Grifs AG” 3:4. Šis zaudējums neietekmēja komandas stāvokli grupas tabulā, jo jau pirms šīs spēles „PB Line” bija nodrošinājusi vietu grupas galvgalī.

Tas ir ļoti atzīstams sniegums, tomēr priekšā vēl ļoti svarīgas astoņas spēles par tiesībām nākamgad spēlēt jau 2.līgā.

Tā kā 3.līgā bija divas grupas, katrā pa 10.komandām, pēc šī spēļu posma cīņu par 2.līgu turpina četras labākās no katras grupas, kuras tiek apvienotas vienā. Lai nebūtu atkārtoti jāspēlē komandām, kas jau bija vienā grupā, šo spēļu  savstarpējie rezultāti tiek „ņemti līdz”. Tas nozīmē, ka „PB Line” būs jāaizvada pa divām spēlēm ar katru no otrās grupas četrām labākajām komandām. Šī izspēļu posma beigās tikai trijām komandām nākamsezon tiks dota iespēja spēlēt 2.līgā. No šīm astoņām komandām uz tikšanu augstākā līgā nepretendē „Rakari G” un „SK Inter P”. Pēc komandu apvienošanas vienā grupā, pagaidām „PB Line” ieņem 2.vietu. Neskatoties uz to, ka šobrīd „PB Line” atrodas labāko trijniekā, komandai ir tikai viens mēŗķis –ieņemt pirmo vietu grupā.

Pēc 19. janvāra spēles ir divu nedēļu gara pauze, lai sadziedētu traumas un uzveiktu slimības, jo jau 2.februārī komandai ir paradzēta svarīga spēle Rīgas kausa izcīņas 1/8finālā. Mājas laukumā plkst. 18:00 tiks uzņemta 1.līgas komanda „Garāža”.

Otrā posma cīņas 3.līgā „PB Line” atsāks 7.februārī izbraukumā pret „LKR Ropaži”.