IMG_5134

PB Line VS Grifs AG

Piektdien, 10.janvārī, “PB Line” aizvadīja pēdējo pirmā posma izbraukuma spēli pret “Grifs AG”. Šī komanda iepriekšējās spēlēs bija iekrājusi sešus punktus un atradās grupas lejasgalā.

“PB Line” šajā spēlē eksperimentēja ar spēlētāju virknējumiem un pozīcījām, kas arī bija jūtams pirmajā puslaikā, jo spēles sākums bija visnotaļ līdzīgs ar daudzām “PB Line” kļūdām un daudziem pretinieku pretuzbrukumiem. Pirmajā puslaikā rezultāts tā arī netika atklāts.

Otrajā puslaikā turpinājās līdzīgs scenārījs. Beidzot rezultāts tika atklāts 23.minūtē, vārtus ar spēcīgu tālsitienu guva Aigars Lazdiņš. Līdz ar to “PB Line” bija guvuši pirmos vārtus. Spēles pēdējās minūtēs “Grifs AG” nomainīja vārtsargu pret piekto laukuma spēlētāju. Šādu iespēju nelaida garām “PB Line” vārtusargs Sergejs Derevjagins, izmantojot situāciju, raidīju bumbu pāri visam laukumam gūstot savus otros vārtus sezonā. Tiesa “Grifs AG” guva savus goda vārtus pēdējās sekundēs. Beigu rezultāts 2:1.

Pēc šīs uzvaras “PB Line” ir nodrošinājusi vietu labāko četru komandu starpā, kas turpinās cīņu par iespēju nākamgad spēlēt 2.līgā. Nākamajā kārtā tiks ņemti arī labāko četru komandu savstarpējo spēļu rezultāti, “PB Line” ļoti rūpīgi sekos līdzi pārējo komandu rezultātiem.

Līdz pirmās kārtas beigām palikušas tik divas spēles, nākamā paredzēta 12.janvārī mājās pret “Ķekavas novads”.