6vs6

“PB Line” zaudē arī mājās

2013. gadu “PB Line” noslēdza 29. decembrī ar spēli mājas laukumā pret “Darba rezerves”. Iepriekšējā šo komandu tikšanas reize izvērtās ļoti rezultatīva un noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 7:7.

Abas komandas iesāka ļoti motivēti, diemžēl spēles sākums “PB Line” neizdevās veiksmīgs, jo jau 13. minūtē rezultāts vēstīja 0:3. Pretinieku vārtus izdevās “atslēgt” tikai 15. minūtē, kad veiksmīgi bumbu novirzīt vārtu tīklā izdevās Mārtiņam Turčinam. Trīs minūtes vēlāk “Darba rezerves” izdevās atgūt trīs vārtu pārsvaru 1:4, tomēr līdz pārtraukumam Jānis Daugulis guva vārtus, samazinot pretinieku pārsvaru.

Otrais puslaiks iesākās bez vārtu guvumiem, kad 29. minūtē iespēju uz atspēlēšanos pavēra Jānis Daugulis, panākot 3:4 un gūstot savus otros vārtus spēlē. Tomēr prieki bija īsi, jo jau minūti vēlāk tika ielaisti jau piektie vārti. 33. minūtē tika zaudēts arī viens no spēlētājiem, nepatīkamu potītes savainojumu guva Andris Skrastiņš. “PB Line” sāka uzbrukt biežāk un bīstamāk līdz izdevās gūt vēl vienus vārtus un panākt 4:5. Spēles beigās, lai panāktu vismaz neizšķirtu, tika nomainīts uz piekto laukuma spēlētaju arī vārtsargs, bet vārti tā arī netika gūti.