12107145_780073152101363_3344372873882463442_n

Pieticīgā debija Latvijas čempionāta 1.līgā

Pirms divām nedēļām PB Line komanda uzsāka jauno telpu futbola sezonu. Ja vēl pirms divām sezonām ap šo pašu laiku PB Line uzsāka cīņu Rīgas čempionāta jeb FTA 3.līgā, bet pagājušo sezonu iesāka FTA 2.līgā, tad šogad pretī stājas krietni kvalitatīvāka telpu futbola komandas Latvijas čempionāta jeb LTFA 1.līgā.
Debija Latvijas čempionāta 1.līgā PB Line komandai padevusies krietni pieticīga – pirmajās divās sezonas spēlēs iespēts ne mazāk un ne vairāk kā 9 precīzi raidījumi pretinieku vārtos, kas turnīra tabulā diemžēl nav devis vēlamo pienesumu punktu izteiksmē un šobrīd PB Line kopā ar Nīca/OtankiMill.eu komandu ir vienīgās šī gada 1.līgas turnīra dalībnieces, kuras vēl palikušas bez punktiem.
Cerēsim, ka šī statistika tiks labota šodien, kad kaujā dosies 8 no 9 turnīra komandām. PB Line komandai šodien pretī stāsies 1.līgas čempionāta ilglaicīgā dalībniece DSV Transport, kuru īsumā jāraksturo kā cietu riekstu ikvienai komandai, jo DSV Transport izceļas ar izteiktu komandas spēli un cīņu katrā epizodē no spēles pirmās līdz pēdējai sekundei.
PB Line 1.līgas debijā devās izbraukumā uz Rēzekni, kurā tikās ar vietējo TFK Rēzekne/EV Holding vienību. Lai arī pēc pirmā puslaika uz tablo rezultāts vēstīja par neižķirtu, tad otrajā puslaikā īsā laikā iesistie 3 vārti ļāva Rēzeknes vienībai nodrošināt drošu pārsvaru un līdz spēles beigām to veiksmīgi noturēt. Spēles beigu rezultāts 4:8 un pirmie 3 punktu turnīra tabulā TFK Rēzekne/EV Holding komandai.
Otrā sezonas spēle tika aizvadīta pret lielāko PB Line sāncensi – TENTE vienību. Zinot šo komandu iepriekšējo cīņu vēsturi, šo kamandu savstarpējām spēlēm tiek pievērsta īpaša uzmanība. Lielāko spēles daļu laukumā valdīja līdzīga cīņa un spēles beigu rezultātu noteica veiksme 10 metru soda sitienu izpildē, jo lai arī PB Line komandai tika dotas vairāk iespējas izmēģināt savu laimi no 10 metru soda sitienu atzīmes, tomēr beigās veiksmīgāka rezultāta izteiksmē izrādījās TENTE. Rezultāts pēc spēles beigu signāla vēstīja uzvaru TENTE komandai ar 6:5.
PB Line šīs dienas spēlē kā jau iepriekš tika minēts satiksies ar nomināli mājas laukumā spēlējošo DSV Transport vienību. Spēles sākums pulksten 17.00. Spēle tiks aizvadīta Rīgas 49.vidusskolas sporta kompleksā, Krišjāņa Valdemāra ielā 65, Rīgā.

Aicinām ikvienu telpu futbola fanu ierasties uz spēli un ja ne atbalstīt vienu vai otru komandu, bet vismaz atbalstīt veselīgu dzīvesveidu un skaistāko sporta spēli – telpu futbolu!

Uz tikšanos!