Sponsoru_logo

Plāns, kas īstenojas dzīvē – atbalstīt un attīstīties

Vēl salīdzinoši nesen, 2013.gada rudenī, kad PB Line komanda pieteica savu vārdu Futbola turnīru asociācijas (FTA) rīkotajās Rīgas telpu futbola sacensībās, nevienam no komandas un visticamāk arī nevienam no tās atbalstītājiem pat prātā nenāca, ka pēc pāris gadiem 2015.gada rudenī šī komanda ar tiem pašiem spēlētājiem cīnīsies Latvijas Telpu futbola 1.līgas čempionātā, kas ir šīs valsts otra spēcīgākā telpu futbola līga.

Līdz šim līmenim komanda ir nokļuvusi pakāpeniski. 2008.gadā, kad radās komanda ar nosaukumu PB Line, draugi, kas dzīvoja kaimiņu rajonos Vecmīlgrāvī, Vecdaugavā un Vecāķos, rada nepieciešamību savu kompāniju identificēt ar kādu apzīmējumu. Tā gadu gaitā jauniešiem pieaugot, ir mainījusies arī to attieksme pret dzīvi kļūstot par mērķtiecīgiem, pieaugušiem vīriem, izveidojot ģimenes un audzinot savus bērnus. Svarīgākais, ka gadu gaitā no komandas izveidošanas dienas nav mainījies komandas kodols un šīs kopienas ideja – draugu lokā jautri un lietderīgi pavadīt laiku. Atbalstot, cīnoties un aizstāvot vienam otru, PB Line ir mērķtiecīgi nonākuši līdz līmenim, ko varētu nosaukt par Latvijas telpu futbola eliti, jo ne velti tikai divas telpu futbola līgas Latvijā tiek dēvētas nacionālā čempionāta vārdā.

Nonākšana līdz šādam līmenim rada nepieciešamību arī pēc zināma dažāda veida atbalsta, jo vajadzības, lai uzturētu komandu un nodrošinātu tās dalību Latvijas Telpu futbola 1.līgas čempionātā ir ne mazums. Šī iemesla dēļ komandai talkā ir nākušas vairākas dažādu nozaru kompānijas, lai sniegtu atbalstu PB Line komandai tās debijas sezonā starp ‘lielajām zivīm’ Latvijas telpu futbola dīķī.

Kā vieni no PB Line komandas idejas atbalstītājiem ir kompānija Dinair, kurai ir vairāk nekā 30 gadu pieredze gaisa filtru ražošanā un gaisa attīrīšanā. Dinair izstrādā un ražo gaisa filtrus, kas aizsargā cilvēkus, darba procesus un apkārtējo vidi.

Tāpat lielu atbalstu mums sniedz uzņēmumu grupa A.C.B., kuras galvenie darbības virzieni ir ceļu un tiltu būvniecība, rekonstrukcija un būvniecības izejmateriālu ražošana. Uzņēmumu grupa ir veidota, lai apvienotu būvuzņēmējus ar kopīgu mērķi – radīt kvalitatīvu, ilgtspējīgu un mūsdienīgu galaproduktu.

Sporta videi vispietuvinātākais PB Line atbalstītājs ir sporta un aktīvās atpūtas preču veikalu tīkls Sportland, kas saviem klientiem piedāvā visplašāko un augstvērtīgākās kvalitātes zīmolu preču piedāvājumu.

Vēlamies teikt lielu paldies mūsu atbalstītājiem un ceram arī uz turpmāku atbalstu nākamajās sezonās, jo šis ir tikai sākums PB Line ceļam uz virsotni!