PB Line debitē FTA 3.Līgā un grauj ar 8:0 Vinile

Vakar „PB Line” aizvadīja savu pirmo spēli FTA turnīrā. Spēle notika mājas zālē pret komandu „Vinille”, kura jau bija aizvadījusi savas turnīra pirmās divas spēles, kur abās tika piedzīvoti zaudējumi ar 3:6 un 3:7.

„PB Line” bija noskaņots kaujinieciski, jo bija ieradies savā stiprākajā sastāvā. Pirms spēles arī tika ievēlēts komandas kapteinis šai sezonai, šis gods tika uzticēts Mārtiņam Grinfeldam.

Cīņas sākums padevās visnotaļ veiksmīgs, jo jau trešajā minūtē Kristaps Innus atklāja spēles rezultātu, un pēc pāris minūtēm Andris Skrastiņš rezultātu dubultoja. „PB Line” turpināja spēlēt aktīvu futbolu, un, noslēdzoties pimajam puslaikam, rezultāts bija 4:0.

Otrajā puslaikā spēles gaita īpaši nemainījās, lai gan viesu komandai izdevās izveidot pāris veiksmīgus uzbrukumus un divas reizes trāpīt pa vārtu stabu. Šajā laikā „PB Line” dubultoja savu pārsvaru, un, atskanot spēles beigu svilpei, tika svinēta uzvara 8:0. Pa diviem vārtiem komandas labā guva Kristaps Innus un Andris Skrastiņš, kā arī rezultatīvi sitieni padevās Jānim Daugulim, Jānim Mičulim, Mārtiņam Grinfeldam un Mārtiņam Turčinam.

„PB Line” nākamā spēle paredzēta jau trešdien, 6.novembrī, izbraukumā pret „SEB United”.